VIHAK BOHEMIA KENNEL

VRH D

 

08. dubna 2015 se narodila štěňátka v barvě černá s pálením z unikátního a velmi perspektivního spojení, od kterého si slibujeme do budoucna vysoce kvalitní jedince, co se týče vzhledu, zdraví a povahy.

Jako OTCE jsme zvolili prověřeného šampiona Ferryho Black Harmony Star  mohutného, silného a energického psa, který již získal mnoho výstavních ocenění. Jedná se nejen o prvotřídního představitele plemene, ale také o pracovně vedeného pejska vyrovnaného charakteru. Ferda v sobě spojuje kvalitní německou linii německých pinčů po svém výborném otci Frodovi von der Rheinebene   a finsko-českou linii šampionů po své matce interšampionce "Dorra Doriana Harmony Star".

 MATKOU našeho čtvrtého vrhu německých pinčů bude naše fenka Dark Angels Madison Magic Dragon po vynikajících rodičích importovaná z Německa, ze světoznámé chovatelské stanice německých pinčů Dark Angels. 

Oba její rodiče Fame vom Dörnle (Shila) a sir Henry von der Rheinebene jsou multišampioni mnoha zemí a pochází z uznávaných linií. Její matka Shila dokonce získala na světové výstavě v Paříži titul VETERÁN SVĚTOVÝ VÍTĚZ a hodně jejích potomků vč. sestry Madison se umístilo na předních místech.

Naše Madison je mohutná fenka ve skvělé kondici, velmi nadějná a velmi přátelská, elegantní fenečka, která přináší do České republiky čerstvou krev a která jistě významně přispěje k oživení zdejšího chovu. Madison potvrzuje svoji výjimečnou kvalitu také na výstavách a v současné době je nejen junioršampionkou České a Slovenské republiky, šampionkou a grandšampionkou České republiky, ale také klubovou vítězkou a držitelkou putovního poháru memoriálu Dr. Rotreklové, kdy na klubové výstavě porazila mnoho favoritů v řadách německých pinčů.

 

 OTEC

Interšampion  FERRY BLACK HARMONY STAR  webové stránky

Narozen: 04.07.2011

Výstavní ocenění: Interšampion, Šampion SK, Junioršampion, Šampion a Grandšampion ČR, Šampion ČMKU, 2x Klubový vítěz, 11x BOB 

Kyčle: HD 0/0 (HD A)

Oči: prostý dědičných očních onemocnění (09.02.15)

Chrup:  plnochrupý a nůžkový skus

Očkování: žádná alergie na očkování 

 

 MATKA

Šampion DARK ANGELS MADISON MAGIC DRAGON  více informací

 

Věříme, že spojení Ferryho a Madison přinese u štěňátek propojení a posílení kladných exteriérových znaků obou rodičů a předpokládáme vynikající, povahově vyrovnaná štěňátka vhodná nejen pro další chov a výstavy, ale také pro výcvik a ostatní psí sporty.

Nezávazná návštěva je vřele vítána.

 REZERVUJTE SI SVÉ ŠTĚŇÁTKO !!! 

Ferry Black Harmony Star

Tato fotogalerie je prázdná.

VRH D - krytí

Tato fotogalerie je prázdná.

VRH D - Březost

Tato fotogalerie je prázdná.

Chovatelská stanice německých pinčů

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode